Куда пойти учиться. Вузы, курсы, колледжи, лицеи Украины. Образование в Киеве.
ВУЗы
Второе высшее образование
Магистратура
  Аспирантура
Бизнес-образование
Дистанционное образование
  Колледжи
Иностранные языки
Курсы Образование за рубежем
  Новости
Статьи
Форум
  Реклама
Рассылка
Контакты
XML

Статьи

«ХТО ВОЛОДІЄ МОВАМИ - ВОЛОДІЄ СВІТОМ»

«ХТО ВОЛОДІЄ МОВАМИ - ВОЛОДІЄ СВІТОМ»

ДРУГІ КИЇВСЬКІ КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Сьогодні, в епоху розвитку глобальних систем комунікації та інформаційного буму, українське суспільство особливо гостро відчуває потребу у фахівцях різних галузей народного господарства, які мають високий рівень володіння іноземною мовою, здатність вільно користуватися нею для обміну інформацією, встановлення професійних контактів, досягнення взаєморозуміння у діалозі культур. Людина, яка володіє іноземною мовою, а тим більше кількома іноземними мовами, має набагато більше шансів отримати престижну роботу та високу заробітну плату. Ось чому сучасній людині так необхідні знання іноземних мов.

Багато установ пропонують свої послуги у сфері навчання іноземних мов. У чому полягає особливість Других Київських курсів іноземних мов?

Специфіка навчання полягає в тому, що слухачам, незалежно від віку, попереднього досвіду вивчення іноземних мов та індивідуальних здібностей, гарантується ефективність навчального процесу і значний прогрес на кожному з етапів. Це стає можливим завдяки застосуванню новітніх досягнень вітчизняних та закордонних психологів в галузі навчання іноземних мов, використання комунікативних методик та так званого явища «синергії», що забезпечує мобілізацію внутрішніх резервів слухача, розкриття індивідуальних можливостей, створення позитивного настрою та взаємодії у групі. Індивідуальний підхід до кожного слухача залежно від віку та потреб роблять заняття надзвичайно цікавими та ефективними.

Хто викладає мови на ва­ших курсах?

Другі Київські курси інозем­них мов мають дійсно зірковий склад викладачів, серед яких носії мови, відмінники освіти, представник України на асамблеї Ради Європи з мовних питань, регіональний керівник міжнародного проекту «Модель ООН», викладачі вищої каегорії, автори багатьох статей з ме­тодики викладання іноземних мов.

Викладачі «Других Київських курсів іноземних мов» постійно співпрацюють з відділом преси освіти та культури посольства США в Україні, брали участь у симпозіумі Всесвітньої асоціації викладачів англійської мови - TESOL(Teachers of English to Speakers of Other Languages) у жовтні ,були учасниками багатьох семінарів та неодноразово самі проводили семінари - практикуми для викладачів іноземних мов в Україні та на міжнародних конференціях з мовних питань.

Які навчальні програми пропонують курси?

Другі Київські курси іноземих мов пропонують дуже широкий спектр програм: загальний курс іноземної мови, який має на меті розвити навички говоріння, читання, аудіювання, письма в межах побутової, суспільно-політичної тематики на рівнях від початкового до незалежного користувача, поглиблений курс, курс ділової мови - навчає не тільки спілкуванню з бізнес - партнерами, але й знайомить з особливостями психології та етики ділових переговорів, специфікою ведення телефонних розмов, курс підготовки до міжнародних іспитів, у тому числі надзвичайно ефективний курс підготовки до IELTS з ши­роким застосуванням комп’ютер­ної техніки, спеціальні курси на замовлення корпоративних клієнтів, що враховують специфіку діяльності замовника, курс російської та української мови для іноземців, курс ділової української мови .

Який термін навчання?

Від 3-х місячного адаптаційного курсу до повного 2-х річного курсу для дорослих та системи безперервного навчання для дітей.

Які результати можна очікувати після закінчення повного курсу?

Випускники курсів вільно спілкуються іноземною мовою, здатні практично використовувати знання граматики , вміють підтримувати контакти з іноземними партнерами, володіють специфікою ведення телефонних розмов, мають великий словниковий запас, знають особливості іноземної культури, психології та правила етикету.

Невже кожен може досягти таких успіхів?

Звичайно, що так. Кожна людина має здібності до вивчення мов, адже кожна людина спілкується рідною мовою де б вона не народилася. Треба просто мати бажання и бути готовим до навчання, яке наші фахівці зроблять для вас приємним та надзвичайно цікавим.

Як записатися на курси?

Просто зателефонуйте, і наш спеціаліст запросить вас у зручний для вас час на безкоштовне тестування з метою визначення обсягу знань та рівня комунікативної компетенції, наддасть необхідну консультацію з вибору курсу та розповість про гнучку систему знижок.


Наш тел.:
(044) 362-42-44, 383-30-93, 360-69-08,
www.kiev-languages.com.ua


Ліцензія ГУОН АГ №507994 від 23.08.11
ЧЕКАЄМО НА ВАС
все статьи следующая »

    25/03/2016
    Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій
    23/03/2016
    Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету
    Ближайшие дни:
 в Январе  в Феврале  в Марте
  Київський міський центр зайнятості розпочав...
  Бесплатное образование в техникумах Польши...
Для подписки на новости нашего сайта укажите ваш адрес электронной почты:


Иностранные языки  |  Колледжи  |  ВУЗы  |  Курсы  |  Статьи  |  Новости  |   Форум
Дни открытых дверей  |  Календарь событий  |  Каталог ссылок  |  Реклама в издании  |  Контакты
Rambler's Top100
© КУДА ПОЙТИ УЧИТЬСЯ 2005-2015
Все права защищены и охраняются законом.
При полном или частичном использовании материалов ссылка на "www.gotostudy.com.ua" обязательна.