Куда пойти учиться. Вузы, курсы, колледжи, лицеи Украины. Образование в Киеве.
ВУЗы
Второе высшее образование
Магистратура
  Аспирантура
Бизнес-образование
Дистанционное образование
  Колледжи
Иностранные языки
Курсы Образование за рубежем
  Новости
Статьи
Форум
  Реклама
Рассылка
Контакты
XML

Статьи

Університет «КРОК» –особливий простір студентського життя

Університет економіки та права «КРОК» – вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, частина освітньої корпорації «КРОК», один із найкращих недержавних ВНЗ України. Університет розпочав свою діяльність у 1992 році. Сьогодні в ньому здобувають освіту близько 5 тисяч студентів, у тому числі іноземці.

Частиною «КРОКу» є Коледж економіки, права та інформаційних технологій, де на рівні «молодший спеціаліст» проводиться підготовка за низкою економічних спеціальностей (зокрема з оціночної діяльності), а також з права і комп'ютерних наук. На базі більшості економічних спеціальностей створеніспеціалізовані програми, що надають студентам додаткові знання, а відтак ширші можливості для майбутнього працевлаштування та професійного розвитку.

Університет пропонує навчання на рівнях «бакалавр» і «магістр», післядипломну та бізнес-освіту, підвищення кваліфікації, здобуття освіти в аспірантурі та докторантурі (діє дві вчені ради із захисту дисертацій).

В Університеті «КРОК» отримують вищу освіту майбутні фахівці з правознавства, психології, туризму, маркетингу, міжнародних відносин, комп'ютерних наук, міжнародних відносин, міжнародної економіки, економіки підприємства, обліку і аудиту, фінансів і кредиту. У рамках практично всіх напрямів підготовки діють спеціалізації. Наприклад, вступаючи на «Комп'ютерні науки», абітурієнти можуть вибрати одну з таких спеціалізацій: «Комп'ютерні мережі та адміністрування», «Комп'ютерна графіка та дизайн» або «Мобільні інформаційні технології». Обираючи спеціалізацію, студенти отримують сучасні знання та навички і спеціальність, затребувану на ринку праці.

Насичене студентське життя, додаткові програми з професійного і особистісного розвитку, різноманітні проекти з «неформальної» освіти роблять життя «КРОКівців» яскравим та цікавим. «КРОК»справедливо можна назвати одним із «найбільш студентських» вузів не лише Києва, а й всієї України. Як завжди активна і творча, Студентська рада фонтанує новими ідеями, а студентська проектна група «SPG»дивує і захоплює надзвичайно корисними проектами.

Величезна роль в Університеті «КРОК» приділяється профорієнтаційній роботі серед молоді. Протягом року працюють профорієнтаційні консультації і можна пройти тестування на визначення своїх професійних можливостей і вподобань. Традиційночисельну аудиторію збирають такі помітні в учнівському середовищі події, як профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest» та профорієнтаційний табір «ПРОФ CAMP», а також багато інших проектів, що вчать і розважають одночасно, даруючи учасникам користь і гарний настрій, знайомлячи їх з представниками різних професій, відомими та успішними людьми.

Університет «КРОК» – досить компактний, проте сучасний і демократичний навчальний заклад. Мета його роботи – надавати якісні знання, формувати успішного, цілеспрямованого, орієнтованого на постійний розвиток фахівця, надихати студентів на нові досягнення і підтримувати їх на кожному кроці.

Університет запрошує вас стати частиною дружньої «КРОКівської» родини, в якій кожен може знайти застосування для своїх талантів та ідей!

Ми працюємо для вас з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 19.00 та в суботу з 10.00 до 15.00.

Наша адреса: 03113, м. Київ, вул. Лагерна, 30–32 (йти 7 хвилин від ст. м «Берестейська»)

Зв'язатися з нами можна за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07 або написавши на адресу krok@krok.edu.ua

Також більше інформації можна знайти на www.krok.edu.ua

« предыдущая все статьи следующая »

    24/04/2018
    Теплоенергетичний факультет НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»
    31/03/2018
    Київський міжнародний університет
    Ближайшие дни:
 в Январе  в Феврале  в Марте
  Время – деньги! Дистанционное обучение в...
  Он-лайн платформа для учителей английского
Для подписки на новости нашего сайта укажите ваш адрес электронной почты:


Иностранные языки  |  Колледжи  |  ВУЗы  |  Курсы  |  Статьи  |  Новости  |   Форум
Дни открытых дверей  |  Календарь событий  |  Каталог ссылок  |  Реклама в издании  |  Контакты
Rambler's Top100
© КУДА ПОЙТИ УЧИТЬСЯ 2005-2015
Все права защищены и охраняются законом.
При полном или частичном использовании материалов ссылка на "www.gotostudy.com.ua" обязательна.