Куда пойти учиться. Вузы, курсы, колледжи, лицеи Украины. Образование в Киеве.
ВУЗы
Второе высшее образование
Магистратура
  Аспирантура
Бизнес-образование
Дистанционное образование
  Колледжи
Иностранные языки
Курсы Образование за рубежем
  Новости
Статьи
Форум
  Реклама
Рассылка
Контакты
XML

Статьи

Петро Михайлович Таланчук –
Всім, хто пройшов з Петром Михайловичем Таланчуком нелегкими професійними дорогами, надзвичайно приємно привітати його із 75-річчям!

Петро Михайлович Таланчук – Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Ініціатор створення і президент Академії інженерних наук України. Член Міжнародної Асоціації Президентів Університетів (IAUP). Доктор технічних наук, професор. Почесний ректор НТТУ «КПІ», заслужений діяч науки і техніки України, академік-засновник та дійсний член Національної Академії педагогічних наук.
Народився Таланчук П.М. 1 липня 1938 року на Київщині. У школі був лідером, відмінником. Після закінчення КПІ у 1965 р. П.М. Таланчук отримав диплом із відзнакою та кваліфікацію інженера-механіка. У 1972 р. захистив кандидатську, а в 1986 р. – докторську дисертацію. У 1973 р. Петро Михайлович був призначений проректором з навчально-виховної роботи КПІ, обраний завідувачем кафедри приладів точної механіки. У 1987-1992 рр. професор П.М. Таланчук – ректор Київського політехнічного інституту.

У лютому 1992 року був призначений першим Міністром освіти незалежної України. З його ініціативи та під його керівництвом розпочалося реформування освіти. На І з'їзді працівників освіти була обговорена та затверджена національна програма «Освіта. Україна – ХХІ століття». Але не все було втілено. Тому П.М. Таланчук об'єднав відомих науковців і педагогів навколо ідеї створення навчального закладу, в якому впроваджуватиметься принцип відкритого доступу до якісної вищої освіти представникам усіх верств населення і, в першу чергу, особам із обмеженими можливостями та особливими потребами. Ця ідея реалізувалася у лютому 1999 року, коли за підтримки Київської міської влади було зареєстровано вищий навчальний заклад недержавної форми власності – Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

В результаті наполегливої праці Таланчука П.М. задля добробуту людей та освітянської держави навчальний процес Університету «Україна» організовано в нових сучасних корпусах, обладнаних сучасною технікою та лабораторною базою, із затишною кав’ярнею. Студенти мають змогу користуватися класичною та електронною бібліотеками, навчальними аудиторіями з технічними засобами. З метою лікування та профілактики захворювань діє центр інклюзивних медичних і реабілітаційних технологій, здійснюється формування університетської клініки, обладнаної найсучаснішою медичною технікою. Студенти мають можливість відпочити у готельно-оздоровчому комплексі «Петрівська Слобода» в Закарпатській області, на базах відпочинку в Криму та на Волині.

Ювілярові насамперед хочеться побажати міцного багатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

Всі, кому протягом минулих років доводилося працювати пліч-о-пліч із ним, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег, їхні потреби і проблеми – ось що завжди відрізняло Петра Михайловича від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.
Источник: Куда пойти учиться
« предыдущая все статьи следующая »

    24/04/2018
    Теплоенергетичний факультет НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»
    31/03/2018
    Київський міжнародний університет
    Ближайшие дни:
 в Январе  в Феврале  в Марте
  Время – деньги! Дистанционное обучение в...
  Он-лайн платформа для учителей английского
Для подписки на новости нашего сайта укажите ваш адрес электронной почты:


Иностранные языки  |  Колледжи  |  ВУЗы  |  Курсы  |  Статьи  |  Новости  |   Форум
Дни открытых дверей  |  Календарь событий  |  Каталог ссылок  |  Реклама в издании  |  Контакты
Rambler's Top100
© КУДА ПОЙТИ УЧИТЬСЯ 2005-2015
Все права защищены и охраняются законом.
При полном или частичном использовании материалов ссылка на "www.gotostudy.com.ua" обязательна.