Куда пойти учиться. Вузы, курсы, колледжи, лицеи Украины. Образование в Киеве.
ВУЗы
Второе высшее образование
Магистратура
  Аспирантура
Бизнес-образование
Дистанционное образование
  Колледжи
Иностранные языки
Курсы Образование за рубежем
  Новости
Статьи
Форум
  Реклама
Рассылка
Контакты
XML

Статьи

Коледжу економіки, права та інформаційних технологій – 10 років!
Державний диплом. ІV рівень акредитації
Ліцензія МОНМСУ серія АД № 072916 від 16.10.2012


Цього року Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» святкує перше десятиріччя від свого заснування. За час роботи він став відомим як заклад, що надає якісну освіту на рівні молодшого спеціаліста, заслужив повагу та любов студентів і випускників. 

У липні 2006 року коледж випустив перших молодших спеціалістів – фахівців у галузі економіки. Сьогодні він здійснює підготовку за сімома спеціальностями: «Правознавство», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Комерційна діяльність», «Маркетингова діяльність», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів».
Випускники навчального закладу можуть продовжувати навчання з третього курсу Університету «КРОК».

У 2010 році коледж відкрив спеціалізовану програму «КЕПІТ-Ексклюзив» з фінансів і кредиту. Частина дисциплін базової професійної підготовки в межах цієї програми викладається англійською мовою. Її випускники мають можливість продовжувати здобуття освіти на старших курсах університету за спеціалізованими програмами («КРОК-Ексклюзив», Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту).

Випускники програми «КЕПІТ-Ексклюзив» формуються як успішні та компетентні фахівці, здатні ефективно працювати в галузях, що потребують застосування як економічних, так і філологічних знань. У майбутньому вони мають змогу успішно працювати у сфері економіки, зокрема в іноземних фірмах, на спільних підприємствах тощо.

Викладачі коледжу – фахівці вищої категорії зі значним досвідом роботи. Вони забезпечують найбільш сприятливі умови для здобуття вчорашніми школярами сучасної освіти у галузі комп’ютерних наук, економічної, юридичної освіти. Усі педагоги ставляться до студентів коледжу як до дорослих і разом з тим є для них друзями, добрими наставниками.

Навчання в коледжі – це можливість раніше почати здобувати професію для тих молодих людей, які до закінчення дев’ятого класу вже обрали свій фах, а для тих, хто ще не остаточно визначився зі спеціальністю – нагода пройти своєрідну професійну орієнтацію та зрозуміти власні уподобання і схильності.

Проте коледж – це не лише здобуття освіти, лекції і практичні заняття, це насичене студентське життя: гуртки, секції, проекти. Велику роль у житті «колежан» відіграє Студентська рада – місце, де вирує життя і народжуються ідеї цікавих заходів.
Зокрема, під керівництвом Студентської ради кожного вересня проводиться GreenParkofKEPIT. Його мета – познайомити першокурсників між собою, а також з адміністрацією навчального закладу у неформальній обстановці.

Популярність та визнання не лише в стінах корпорації «КРОК» заслужив Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС». Він об’єднує креативну, цілеспрямовану і, головне, соціально відповідальну молодь, що занепокоєна станом навколишнього середовища.

Клуб створений у 2006 році. На його рахунку понад 20 різних проектів практичного, наукового та освітнього характеру. Напрями діяльності клубу – волонтерство, благоустрій, впровадження роздільного збору сміття, участь у громадському зеленому русі, проведення тренінгів, організація всеукраїнських екологічних конференцій. Своїми ідеями клуб захоплює не лише студентів коледжу, а й усіх «КРОКівців».
Коледж економіки, права та інформаційних технологій запрошує випускників 9-11 класів долучитися до роботи клубу та загалом до активного студентського життя і стати членами дружної родини. Адже кілька років навчання (від двох до чотирьох залежно від спеціальності та попередньої освіти) залишаться в пам’яті одними з найкращих та найяскравіших спогадів.

Варто зазначити, що для вступників до коледжу протягом року проводяться профорієнтаційні консультації. Їх мета – допомогти вступникам визначитися з тим, яку спеціальність обрати і яка професія сприятиме найповнішому розкриттю їх здібностей. Також навчальний заклад пропонує усім бажаючим пройти профорієнтаційне тестування для визначення професій, що найбільше підходять.

Графік роботи консультаційного відділу:
понеділок – п’ятниця – з 10.00 до 19.00
субота – з 10.00 до 15.00   

Адреса коледжу:
м. Київ, вул. Лагерна, 30-32 (поблизу станції метро «Берестейська»)

Тел.: (044) 455-57-57, 455-57-07

Адреса сайта: www.krok.edu.ua
E-mail: krok@krok.edu.ua
Источник: Куда пойти учиться
« предыдущая все статьи следующая »

    24/04/2018
    Теплоенергетичний факультет НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»
    31/03/2018
    Київський міжнародний університет
    Ближайшие дни:
 в Январе  в Феврале  в Марте
  Время – деньги! Дистанционное обучение в...
  Он-лайн платформа для учителей английского
Для подписки на новости нашего сайта укажите ваш адрес электронной почты:


Иностранные языки  |  Колледжи  |  ВУЗы  |  Курсы  |  Статьи  |  Новости  |   Форум
Дни открытых дверей  |  Календарь событий  |  Каталог ссылок  |  Реклама в издании  |  Контакты
Rambler's Top100
© КУДА ПОЙТИ УЧИТЬСЯ 2005-2015
Все права защищены и охраняются законом.
При полном или частичном использовании материалов ссылка на "www.gotostudy.com.ua" обязательна.